tren

İnşaat Firması Web Tasarım

%100 Memnuniyet
6.000₺
İnşaat Firması Web Tasarım

İnşaat Firması Web Tasarım

İnşaat Firması Web Tasarım yapı sektörü için hazırladığımız web tasarım teması inşaat kategorisinde yayınlanmaktadır.

İnternetin gelişmesiyle beraber sadece firmalar değil, inşaat firmaları da kendilerini online sistemlere taşımaya başlamıştır. Günümüzde bu bağlamda birçok örnek olduğu için, İnşaat Firması Web Tasarım olarak öne çıkmak için tasarıma dikkat etmek gerekir.

Böylece kullanıcı deneyimi arttırılacağı gibi, doğru bir SEO çalışması ile sitelerin internet üzerinde görünürlüğü de yükseltilir. Bu sayede hizmet verilen kişi sayısı kısa süre içerisinde arttırılabilir. Bu bakımdan modern sonuçlar sunan Cosmos Tasarımsizi en iyi tanımlayan tasarımlara imza atmaktadır.

İnşaat Firması Web Tasarım, geliştirme konusunda destek olan firmamız aracılığı ile web tasarımlarını inşaat firmalarının işleyişine uygun ve açıklayıcı profesyonellikte yapmaktayız. Firmaya ihtiyacı olan bir kişinin öncelikle yapmış olduğu işlem günümüz teknolojisinde internettir. Arama sırasında üst sıralarda olmak, kullanıcıyı siteye çekerek iletişime geçmesini sağlamak inşaat firmaları için web sitesi tasarımının üstünlüğü ile gerçekleşir. Danışma, örnek çalışmalar ve farklı bilgi paylaşımları ile kullanıcı iletişime çekilebilir.

Demo İncele

Maksimum Optimizasyon, Maksimum Performans

Cosmos web tasarım mimarisinin tamamı Cosmos ekibi tarafından geliştirilmiştir. Dünya standartlarının çok üzerinde hızlarla çalışan tamamı responsive temalarınızla internetten en yüksek faydayı sağlayabilirsiniz. İnşaat Firması Web Tasarım

Yazılımın tüm aşamalarında tek bir satır dahi gereksiz kod bulunmaması, tüm Frontend (javascript) ile Backend uygulamaları herhangi bir üçüncü parti eklenti kullanmadığı için Arama Motoru Optimizasyonu testlerinden en yüksek sonuçları almaktadır. İnşaat Firması Web Tasarım

Ürün Özellikleri
 • Kurulumu ve Lisanslama
 • Demo İçeriklerin Kurulumu
 • Eklentilerinin kurulumu ve ayarları
 • Hız optimizasyon işlemlerinin yapılması
 • İletişim form ve mail gönderme ayarlarının yapılması
 • Temel SEO Ayarları
 • Analytics ve Search console bağlantılarının yapılması
 • SSL Kurulumu
 • 1 Yıllık Domain Alan Adınız
 • 1 Yıllık Sınırsız Hosting
Ürün Galerisi

Sıkça Sorulanlar
Web Sitesine Neden İhtiyacım Var ?

Günümüzde artık herkes internet çağından faydalanıyor ve akıllı cihazlar kullanıyor. Eğer kurumsal bir firmaysanız web sitesi sayesinde markanızı öne çıkarabilir ve adınızı çok rahat duyurabilirsiniz. Eğer bir işletme sahibiyseniz her sektöre uygun web tasarım hizmetlerin’den yararlanarak kazancınızı arttırabilir aynı zamanda geniş kitlelere seslenerek yükseltebilirsiniz.

Web Sitemi Ne Kadar Sürede Teslim Alabilirim ?

Oluşturduğumuz hazır şablonlardan birini seçtiğiniz taktirde 48 saat içerisinde kullanıma hazır hale getiriyoruz. Eğer firmanıza özel bir Web sitesi tasarımı istiyorsanız bu sürede değişiklikler söz konusudur. Web Tasarım Seo için çalışma yapılması uzun süren bir çalışma sonrası etki göstermekte buda zaman bakımından daha uzun sürebiliyor. Müşterinin isteğine bağlı olarak web sitesinde yapacağımız değişikliklere göre bir süre belirleyerek sizlere durumu rapor ediyoruz.

Web Sitesi İçin SEO Neden Önemli ?

Sektörünüze ve Şirketiniz için belirlediğimiz anahtar kelimeler ile arama motoruna verdiğiniz hizmeti yazan biri sizin web sitenizi ilk sıralarda görür. Araştırmalara göre İnternet kullanıcılarının %87’si arama motoru sonuçlarında karşılarına çıkan ilk siteye giriş yapıyorlar. Örneğin bir taşıma şirketi işletiyorsanız anahtar kelimelerimizi ‘evden eve taşıma, nakliyat, asansörlü taşımacılık’ seçeriz ve arama motoruna evden eve nakliyat yazan bir müşteri web sitenizi ilk sıralarda görür. Sizlere sunduğumuz SEO hizmeti ile reklamınızı daha kolay yapabilirsiniz, aynı zamanda müşterilerinizi de arttırabilirsiniz.

Bize Sorabilirsiniz

Aktif Kampanyalar
Antalya Cosmos Web Tasarım – SEO
Hizmet Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Ömer
  Ömer
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.