tren

Güzellik Estetik Merkezi Web Tasarım

%100 Memnuniyet
5.000₺
Güzellik Estetik Merkezi Web Tasarım

Güzellik Estetik Merkezi Web Tasarım

Güzellik estetik merkezi web tasarım kurumsal kuaför, güzellik salonu, estetik merkezi sektörü için hazırladığımız web tasarım teması kuaför kategorisinde yayınlanmaktadır.

Güzellik ve estetik alanında çalışma yapan firmalar için web sitesi olmazsa olmazlardandır artık. Güzellik salonlarının sayısı her geçen gün artmaktadır. Estetik çalışması yapan klinikler de aynı şekilde artmaktadır. Güzellik Estetik Merkezi Web Tasarım çalışması olmayan bir güzellik ve estetik merkezi rakiplerinden bir adım geride demektir.

Güzellik Merkezi Web Tasarım siteleri web tasarımlarını yaptırırken özel yardım almalılardır çünkü sitelerinin tasarımı hem kurumsal olmalı hem de göz zevkine hitap etmelidir. Güzellik merkezlerinin ve estetik merkezlerinin uygulama alanları çok farklı olduğu için web sitesi bu anlamda da çok faydalıdır.

Örneğin bazı güzellik merkezlerinde kaş mikropigmentasyon işlemi yapılırken başka bir güzellik merkezinde epilasyon gibi işlemler yapılmaktadır. Artık kullanıcılar güzellik merkezlerinin internet sitelerine girerek hangi işlemlerin yapıldığını bakmakta ve fiyat konusunda bilgilenmekte. Bunun dışında güzellik merkezi internet sitelerinin web tasarımı yapılırken hem erkeklere hem de kadınlara uygun Güzellik Merkezi Web Tasarım yaptırmaya özen gösterilmelidir. Günümüzde erkeklerin de bakımlarına özen gösterdiği göz önünde tutulmalıdır. Güzellik estetik merkezi web tasarım

Bir web sitenizin bulunması sizi diğer güzellik merkezlerinden bir adım ileriye taşıyacaktır. Güzellik sektörünün internet üzerinden aktif olmasıyla beraber, arama motorlarında yapılan araştırmalar da artmıştır. Dolayısıyla Güzellik estetik merkezi web sitesi tasarımı hem hedef kitleniz hem de potansiyel müşterilerinize ulaşmanız açısından oldukça önemlidir. Her sektörde olduğu gibi sektörde hizmet veren markalar için de daha fazla müşteri kazanmak, kazanç oranıyla doğrudan etkilidir.

Demo İncele

Maksimum Optimizasyon, Maksimum Performans

Cosmos web tasarım mimarisinin tamamı Cosmos ekibi tarafından geliştirilmiştir. Dünya standartlarının çok üzerinde hızlarla çalışan tamamı responsive temalarınızla internetten en yüksek faydayı sağlayabilirsiniz. Güzellik estetik merkezi web tasarım

Yazılımın tüm aşamalarında tek bir satır dahi gereksiz kod bulunmaması, tüm Frontend (javascript) ile Backend uygulamaları herhangi bir üçüncü parti eklenti kullanmadığı için Arama Motoru Optimizasyonu testlerinden en yüksek sonuçları almaktadır. Güzellik estetik merkezi web tasarım

Ürün Özellikleri
 • Kurulumu ve Lisanslama
 • Demo İçeriklerin Kurulumu
 • Eklentilerinin kurulumu ve ayarları
 • Hız optimizasyon işlemlerinin yapılması
 • İletişim form ve mail gönderme ayarlarının yapılması
 • Temel SEO Ayarları
 • Analytics ve Search console bağlantılarının yapılması
 • SSL Kurulumu
 • 1 Yıllık Domain Alan Adınız
 • 1 Yıllık Sınırsız Hosting
Ürün Galerisi

Sıkça Sorulanlar
Web Sitesine Neden İhtiyacım Var ?

Günümüzde artık herkes internet çağından faydalanıyor ve akıllı cihazlar kullanıyor. Eğer kurumsal bir firmaysanız web sitesi sayesinde markanızı öne çıkarabilir ve adınızı çok rahat duyurabilirsiniz. Eğer bir işletme sahibiyseniz her sektöre uygun web tasarım hizmetlerin’den yararlanarak kazancınızı arttırabilir aynı zamanda geniş kitlelere seslenerek yükseltebilirsiniz.

Web Sitemi Ne Kadar Sürede Teslim Alabilirim ?

Oluşturduğumuz hazır şablonlardan birini seçtiğiniz taktirde 48 saat içerisinde kullanıma hazır hale getiriyoruz. Eğer firmanıza özel bir Web sitesi tasarımı istiyorsanız bu sürede değişiklikler söz konusudur. Web Tasarım Seo için çalışma yapılması uzun süren bir çalışma sonrası etki göstermekte buda zaman bakımından daha uzun sürebiliyor. Müşterinin isteğine bağlı olarak web sitesinde yapacağımız değişikliklere göre bir süre belirleyerek sizlere durumu rapor ediyoruz.

Web Sitesi İçin SEO Neden Önemli ?

Sektörünüze ve Şirketiniz için belirlediğimiz anahtar kelimeler ile arama motoruna verdiğiniz hizmeti yazan biri sizin web sitenizi ilk sıralarda görür. Araştırmalara göre İnternet kullanıcılarının %87’si arama motoru sonuçlarında karşılarına çıkan ilk siteye giriş yapıyorlar. Örneğin bir taşıma şirketi işletiyorsanız anahtar kelimelerimizi ‘evden eve taşıma, nakliyat, asansörlü taşımacılık’ seçeriz ve arama motoruna evden eve nakliyat yazan bir müşteri web sitenizi ilk sıralarda görür. Sizlere sunduğumuz SEO hizmeti ile reklamınızı daha kolay yapabilirsiniz, aynı zamanda müşterilerinizi de arttırabilirsiniz.

Bize Sorabilirsiniz

Aktif Kampanyalar
Antalya Cosmos Web Tasarım – SEO
Hizmet Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Ömer
  Ömer
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.