tren

Web Tasarım

%100 Memnuniyet
5.000₺
Web Tasarım

Web Tasarım

Web Tasarım Antalya Benzersiz bir web sitesi tasarımına sahip olmak, işletmenizin markalaşma ve pazarlama sürecinin önemli bir parçasıdır. Geliştirmeye yönelik yeni fangled yaklaşımımız, web siteniz için derin bir sevgi yaratmaya ve inşa etmeye yöneliktir. İstenilen arama terimleri için en üst sıraları alın ve işinizi kurmak için çok önemli olan nitelikli potansiyel müşterileri yönlendirin.

Uzman pazarlama ekiplerimiz dönüşümlerinizi artırmak, trafiği tekrarlamak ve çevrimiçi görünürlüğünüzü genişletmek için çalışır. Bir CMS veya içerik yönetim sistemi, web sitenizin içeriğini bağımsız olarak yönetmenize olanak tanıyan bir araçtır. WordPress esnek, son derece özelleştirilebilir, süper kullanıcı dostudur ve harika bir içerik yönetim sistemidir (CMS). Bunu bloglar, küçük işletme web siteleri ve hatta e-ticaret için kullanabilirsiniz. Sitenizi güncel hale getirebilecek ve her zaman istediğiniz özel dokunuşu ekleyebilecek son derece yetenekli geliştiricilerimiz var.

Hizmet Özellikleri
 • Her Sektöre Uygun Web Tasarım Hizmeti
 • Sektörünüze Uygun SEO Optimizasyonu
 • WordPress Web Siteleri
 • E-Ticaret Sitesi
 • Sosyal Medya Pazarlamacılığı
 • Arama Motoru Optimizasyonu
Foto Galeri
Sıkça Sorulanlar
Web Sitesine Neden İhtiyacım Var ?

Günümüzde artık herkes internet çağından faydalanıyor ve akıllı cihazlar kullanıyor. Eğer kurumsal bir firmaysanız web sitesi sayesinde markanızı öne çıkarabilir ve adınızı çok rahat duyurabilirsiniz. Eğer bir işletme sahibiyseniz her sektöre uygun web tasarım hizmetlerin’den yararlanarak kazancınızı arttırabilir aynı zamanda geniş kitlelere seslenerek yükseltebilirsiniz.

Web Sitemi Ne Kadar Sürede Teslim Alabilirim ?

Oluşturduğumuz hazır şablonlardan birini seçtiğiniz taktirde 48 saat içerisinde kullanıma hazır hale getiriyoruz. Eğer firmanıza özel bir Web sitesi tasarımı istiyorsanız bu sürede değişiklikler söz konusudur. Web Tasarım Seo için çalışma yapılması uzun süren bir çalışma sonrası etki göstermekte buda zaman bakımından daha uzun sürebiliyor. Müşterinin isteğine bağlı olarak web sitesinde yapacağımız değişikliklere göre bir süre belirleyerek sizlere durumu rapor ediyoruz.

Web Sitesi İçin SEO Neden Önemli ?

Sektörünüze ve Şirketiniz için belirlediğimiz anahtar kelimeler ile arama motoruna verdiğiniz hizmeti yazan biri sizin web sitenizi ilk sıralarda görür. Araştırmalara göre İnternet kullanıcılarının %87’si arama motoru sonuçlarında karşılarına çıkan ilk siteye giriş yapıyorlar. Örneğin bir taşıma şirketi işletiyorsanız anahtar kelimelerimizi ‘evden eve taşıma, nakliyat, asansörlü taşımacılık’ seçeriz ve arama motoruna evden eve nakliyat yazan bir müşteri web sitenizi ilk sıralarda görür. Sizlere sunduğumuz SEO hizmeti ile reklamınızı daha kolay yapabilirsiniz, aynı zamanda müşterilerinizi de arttırabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Cosmos web tasarım‘da ‘WordPress’ her şey bizim güçlü yanımızdır ve size temalarınızı her şeyi kapsayan, çok yönlü ve sürükleyici çözümlere dönüştürmenize olanak tanıyan WordPress tema özelleştirme hizmetleri sunmaya çalışıyoruz. Temalarınızı iş duyarlılıklarınıza uyacak şekilde uyarlarken, farklı platformlarda uyumlu ve uyumlu olmasını sağlamak için her önlemi alıyoruz. Ana akıma ve tema özelleştirmenin pek etkili yollarına düşmeden, bu özelleştirmeyi keyifli bir oyun haline getiren hizmetler sunuyoruz. Tasarım fikirlerini bir uyum ve estetik çizgisinde düzenleyerek uygulamaya dönüştürüyoruz. İşlemler sonucunda kullanacağız aktif bir kurumsal web sitesi ortaya çıkarıyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

Antalya web tasarım seo olarak İşin içinde büyümüş hayal etmekten ve üretmekten zevk alan bir ekibiz. 10 Senedir alanımızda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kaliteli hıza odaklı kurumsal web tasarımlar yapıp projeler geliştiriyoruz işin fikir aşamasından son kullanıcıya ulaşmasına kadar bütün aşamalarda yanınızdayız.

Cosmos Web Tasarım – SEO
Antalya Web tasarım firması olarak firmalarınıza özel kurumsal, mobil uyumlu web tasarımlar üretiyoruz. Google işletme kaydınızı oluşturuyor ve sitenize canlı whatsapp destek butonu, arama butonu ekliyoruz. Ayrıca sektörünüze özel belirlediğimiz 3 anahtar kelime ile ilgili google seo arama motoru optimizasyonu hizmetini ve altyapısını ücretsiz olarak sunuyoruz.
Hizmet Teklif Formu

  13.10.2021
  351
  Ziyaretçi Yorumları (2)
  1. Ahmet dedi ki:

   Doktor olarak çalışmaktayım. Bireysel web sitesi için kendilerine danıştım. Web sitemi uygun bir fiyata istediğim gibi kaliteli yaptılar. Kendilerinin ilgi ve alakalarından çok memnun kaldım. Bireysel ya da kurumsal web sitesi yaptırmak isteyenlere öneririm.

  2. Mert dedi ki:

   Web sitemizi yaptılar, tam hayal ettiğimiz gibi profesyonel ve özgün bir temaya sahip çok başarılılar teşekkür ediyorum

  Whatsapp
  Ömer
  Ömer
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.