tren

Grafik Tasarım

%100 Memnuniyet
600₺ 300
Grafik Tasarım

Grafik Tasarım

Grafik Tasarım, Logo tasarımı, bir firmayı, kişileri veya markaları temsil eden en önemli görsel simgesine verilen isimdir. Yalın, çabuk anlaşılır, akılda kalıcı, mümkün olduğu ölçüde az sayıda renkten oluşturulmalı, tasarım her baskılama ve kesim türü ile uyumlu olmalı, küçük ebat ölçülerde ayrıntılar kaybolmamalı, büyük ebat ölçülerde ise dağınık olmamalıdır. Her ebat ölçü ve zeminde okunabilir olmalıdır. Logo tasarımı firmaların kimliğini yansıtan en önemli görsel öğedir. Bu neden’den logo bir şirketin vizyonu açısından oldukça önemlidir. Günümüzde firmaların sayısının her geçen gün artması logo tasarımına verilen önemin de artmasına neden olmuştur. Çünkü modern şirketler artık misyon kadar vizyonun yani dış görünümün de önemli olduğunun farkındalar. Bu nedenle görsellik bakımından en iyisini isteyen firmalar web tasarım‘da öncelikli olarak logo tasarımı üzerine yönlendirir.

Hizmet Özellikleri
 • Logo Tasarım
 • Grafik Tasarım
 • Web Tasarım
 • SEO Optimizasyon
Foto Galeri

Sıkça Sorulanlar
Logo Tasarım Nedir ?

Logo, en sade anlatım ile kelime ya da kelimeler ile oluşturulan, dijital veya basılı hemen her alanda kullanılabilen, amaca göre kişi,işletme,kurum vb. temsil eden simgelerdir. Logo tasarım ise, logonun oluşabilmesi adına yapılan tasarıma denir. Logo, kimi zaman kara kalem, kimi zaman dijital ortamda tasarlanabilir.

Logo Tasarım Nasıl Olmalıdır ?

Logo sade, net ve anlaşılır bir tasarım olmalı. Markayı temsil eden karakteri ile uyumlu olmalı, markayı doğru yansıtmalı. Maksimum 2 – 3 renk kullanılmalı. Özgün olmalı. Simetri kurallarına dikkat edilmeli.

Logo Tasarım Fiyatları Ne Kadar *

Logo Tasarım fiyatları proje özelliklerine göre farklılıklar gösterir. Logo Tasarım Fiyatlarımızı sayfamızdan Teklif Formunu
Doldurarak kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Fiyat Teklifi Alın

Sizin de kaliteli ve profesyonel bir logo tasarım hizmetine ihtiyacınız varsa, yapmanız gereken tek şey, ihtiyaçlarınızı belirlemek ve gerisini alanında uzman web tasarım ve grafik tasarım ekibimize bırakmaktır.

Türkiye’nin profesyonel web tasarım ve yazılım ajansı olan antalya cosmos web tasarım olarak sunduğumuz profesyonel Logo Tasarım hizmetimiz için Teklif Formunu doldurarak projeleriniz için hızlıca fiyat teklifi alabilirsiniz.

Kurumsal Kimlik Tasarım

Kurumsal kimlik tasarım, kurumların kendini tanımlama ve tanıtım stratejilerinin tamamını yönlendiren hizmetler bütünü olarak tanımlanır. Sınırları belirli olarak çizilmiş ve genellikle değişmez kurallardır. Kurumusal firmayı anımsatacak olan tasarımın hangi kurallar ve nasıl kullanılması gerektiği, kurumsal kimlik tasarımının vazgeçilmez öğesi olan kurumsal kimlik kitabında yer alır. Kurumsal kimlik süreci sonunda oluşturulacak imajla firma tüketicilerin ilgisini kazınır. Bu anlamda pazarlama faliyetleri ve yatırımlarının başarılı olmasını sağlayan önemli faktörlerden birisi arasında yer almaktadır.

Stet clita kasd gubergren, no sea takimata
Duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet. Eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat.
Hizmet Teklif Formu

  13.10.2021
  329
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Ömer
  Ömer
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.