tren

E-Ticaret

%100 Memnuniyet
9.000₺
E-Ticaret

E-Ticaret

E-ticaret web tasarım günümüzün mağazaları, ne satarsanız satın, perakende mağazaları’nın iyi bir iş olduğunu herkes bilir her zaman yakınınızda ürünlerinizi veya hizmetlerinizi satın almaya istekli insanlar olacaktır. Ancak bir perakende satış mağazası coğrafi konumu ile sınırlıdır. Globalleşmek istiyorsanız, internetin sınırı yok. Elektronik ticaret, ya da kısa adıyla e-ticaret terimi, İnternet üzerinden ticari amaçla yürütülen faaliyetlere verilen genel bir isim olmakla birlikte, çoğunlukla online ürün veya hizmet satışı yapan web sitelerini tanımlamak için kullanılmaktadır. Elektronik ortamda yürütülen ticaret, İnternet’in yaygınlaşması ile dramatik olarak büyümüştür ve gelecekte çok daha büyüyeceği düşünülmektedir. İnternet üzerinden kredi kartı, banka havalesi, teslimatta ödeme gibi ödeme yöntemleri ile ürün veya hizmet satışı yapmak isteyen firmalara anahtar teslimi e-ticaret hizmetleri sunmaktayız.

Hizmet Özellikleri
 • Her Sektöre Uygun Web Tasarım Hizmeti
 • Sektörünüze Uygun SEO Optimizasyonu
 • WordPress Web Siteleri
 • E-Ticaret Sitesi
 • Sosyal Medya Pazarlamacılığı
 • Arama Motoru Optimizasyonu
Foto Galeri

Sıkça Sorulanlar
Web Sitesine Neden İhtiyacım Var ?

Günümüzde artık herkes internet çağından faydalanıyor ve akıllı cihazlar kullanıyor. Eğer kurumsal bir firmaysanız web sitesi sayesinde markanızı öne çıkarabilir ve adınızı çok rahat duyurabilirsiniz. Eğer bir işletme sahibiyseniz her sektöre uygun web tasarım hizmetlerin’den yararlanarak kazancınızı arttırabilir aynı zamanda geniş kitlelere seslenerek yükseltebilirsiniz.

Web Sitemi Ne Kadar Sürede Teslim Alabilirim ?

Oluşturduğumuz hazır şablonlardan birini seçtiğiniz taktirde 48 saat içerisinde kullanıma hazır hale getiriyoruz. Eğer firmanıza özel bir Web sitesi tasarımı istiyorsanız bu sürede değişiklikler söz konusudur. Web Tasarım Seo için çalışma yapılması uzun süren bir çalışma sonrası etki göstermekte buda zaman bakımından daha uzun sürebiliyor. Müşterinin isteğine bağlı olarak web sitesinde yapacağımız değişikliklere göre bir süre belirleyerek sizlere durumu rapor ediyoruz.

Web Sitesi İçin SEO Neden Önemli ?

Sektörünüze ve Şirketiniz için belirlediğimiz anahtar kelimeler ile arama motoruna verdiğiniz hizmeti yazan biri sizin web sitenizi ilk sıralarda görür. Araştırmalara göre İnternet kullanıcılarının %87’si arama motoru sonuçlarında karşılarına çıkan ilk siteye giriş yapıyorlar. Örneğin bir taşıma şirketi işletiyorsanız anahtar kelimelerimizi ‘evden eve taşıma, nakliyat, asansörlü taşımacılık’ seçeriz ve arama motoruna evden eve nakliyat yazan bir müşteri web sitenizi ilk sıralarda görür. Sizlere sunduğumuz SEO hizmeti ile reklamınızı daha kolay yapabilirsiniz, aynı zamanda müşterilerinizi de arttırabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Ürettiğimiz web siteleri temiz ve tazedir, her biri benzersiz bir şekilde tasarlanmıştır . Ayrıca, tüm sitelerimizin World Wide Web Konsorsiyumu tarafından talep edilen erişilebilirlik standartlarını karşılamasını sağlamaya çalışıyoruz . Web sitelerimiz, en sık kullanılan tarayıcılarda farklı ekran çözünürlüklerinde test edilmektedir.

İşlev ve kullanılabilirliğe güçlü bir şekilde odaklanıyoruz ve web sitenizi bir ticari varlık olarak yönetmeniz için sizi eğitiyoruz. İçeriğinizin, ziyaretçilerin aradıkları bilgileri kolayca ve sezgisel olarak bulabilecekleri şekilde teslim edilmesini sağlamak için çok çaba sarf ediyoruz, bu da keyifli ve verimli bir kullanıcı deneyimi ile sonuçlanıyor.

İletişimi kolaylaştırmak, iş akışını otomatikleştirmek, yüksek hacimli işlemleri yönetmek, kullanıcı yönetimi ve kimlik doğrulaması, veri ve içerik yönetimi, alışveriş sepeti uygulamaları ve ödeme ağ geçidi entegrasyonu için uçtan uca e-ticaret çözümleri tasarlamanıza ve geliştirmenize yardımcı olabiliriz.

Aktif Kampanyalar

Web tasarımı bir sanattır! Web sitesi tasarımınız iş anlayışınızı gösterir. İyi bilinen bir söz, “İlk izlenim kalıcıdır” . Web teknolojilerinde, web siteniz ziyaretçiyle etkileşime giren ilk varlıktır, bu nedenle web siteniz kendi kendine konuşmalıdır!

Benzersiz hedeflerinize ve gereksinimlerinize göre, büyümeyeceğiniz özel e-ticaret çözümleri sunuyoruz. İhtiyacınız olan tüm özelliklere sahip, istikrarlı ve güvenli, tam özellikli bir E-ticaret web çözümü elde edeceksiniz.

Antalya Cosmos Web Tasarım Seo
E-Ticaret konusunda bir adım atmak istiyorsanız ve nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız veya mevcut altyapınızı değiştirerek daha fazla kazanmak için lütfen bizi arayın.
Hizmet Teklif Formu

  13.10.2021
  321
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Ömer
  Ömer
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.