tren

Temizlik Firması Web Tasarım

%100 Memnuniyet
5.000₺
Temizlik Firması Web Tasarım

Temizlik Firması Web Tasarım

Temizlik firması web tasarım kurumsal temizlik sektörü için hazırladığımız web tasarım teması temizlik kategorisinde yayınlanmaktadır.

Demo İncele

Maksimum Optimizasyon, Maksimum Performans

Cosmos web tasarım mimarisinin tamamı Cosmos ekibi tarafından geliştirilmiştir. Dünya standartlarının çok üzerinde hızlarla çalışan tamamı responsive temalarınızla internetten en yüksek faydayı sağlayabilirsiniz. Temizlik firması web tasarım

Yazılımın tüm aşamalarında tek bir satır dahi gereksiz kod bulunmaması, tüm Frontend (javascript) ile Backend uygulamaları herhangi bir üçüncü parti eklenti kullanmadığı için Arama Motoru Optimizasyonu testlerinden en yüksek sonuçları almaktadır. Temizlik firması web tasarım

Temizlik Firması Web Tasarım

Günümüzde profesyonel hizmet veren pek çok firma internet üzerinden de hizmetlerini tanıtmak istemektedir. Bu sebeple de firmalar kendilerini düzgün ifade edecek web tasarımlarına ihtiyaç duymaktadırlar. Temizlik firması web tasarım kurulumu da bir temizlik firmasının ihtiyaçlarından biridir. Temizlik firmasının kurumsallaşması, sanal ortam üzerinden de satış yapması bu şekilde mümkün olmaktadır. Hem kurumsal kimliklerini daha kalıcı hale getirmek hem de büyüme yolunda büyük bir adım atmak için gerekli olan bu tasarım için sizlere hizmet vermek için buradayız.

Bir Temizlik Firması Web Sitesini ya da Web Tasarımını Neden Kullanmalıdır?

Temizlik firmasının internet aramalarında üst sıralarda çıkacak bir web sitesine sahip olması hem temizlik firmasının kendini ve hizmetlerini daha iyi tanıtmasına vesile olacak hem de bu yolla temizlik firmasının müşteri sayısını arttırmasına dolayısıyla da firmanın büyümesine yardımcı olacaktır. Ayrıca potansiyel müşteri olan kişilerin bu sayede web siteniz üzerinden size ulaşmasını da mümkün kılacaktır.

Bir de bu site temizlik firmasının vizyon ve misyonunu, hizmetlerini temizlik firmasının kurumsal kimliğine uygun bir şekilde anlatabilen yaratıcı web tasarımına sahip olursa kendini müşterilerine çok daha düzgün bir şekilde ifade edebilecek bir platforma kavuşmuş olacaktır. Biz de temizlik firmanızı daha iyi tanıtmanıza yardımcı olacak Temizlik firması web tasarım kurulumu için sizlere hizmet vermekteyiz. İsterseniz kurulumu hazır olan şablon web tasarımlarımızı size ve firmanıza uygun hale getirebiliriz isterseniz de sıfırdan sizi ve temizlik firmanızı anlatacak bir web sitesi tasarımı yaratabiliriz. Seçim sizin!

Temizlik Firması Web Tasarım Kurulumu Hangi Basamaklarla Oluşturuyoruz?

Temizlik firması web tasarım oluştururken sürecin nasıl işlediğini şu şekilde açıklamak isteriz:

 • Sizin temizlik firmanız için web site tasarımımızdan istediğinizin ve beklentinizin ne olduğunu öğreniyoruz.
 • Firmanızın hizmet ettiği pazarı araştırıp sizlerin hedeflediği noktayla alakalı oluşturulacak olan web tasarım hizmetimizde neler yapacağımızı istişare ediyoruz.
 • Temizlik firmalarının web siteleri için hazırlanmış hâlihazırda var olan hazır web tasarımşablonlarıyla mı yoksa size özel hazırlanmasını talep ettiğiniz yeni bir tasarımla mı yola devam edeceğinize birlikte karar veriyoruz.
 • Bu doğrultuda vardığımız anlaşma ile işe başlayıp ayrıntılar üzerinde yoğunlaşıyoruz.
 • Temizlik firmanızın web tasarımı için hazırlanacak olan içeriğin nasıl olacağı ile ilgili farklı görseller ve yazılar tasarlayıp sayfa sayınızı belirliyoruz.
 • Örnek modellemeler yaparak sizlerin de isteği doğrultusunda siteniz için görsel tasarım çalışmalarınızı tamamlıyoruz.
 • Onayınızla temizlik firması web tasarım kodlamasını ihtiyacınız olan teknik alt yapıya uygun bir şekilde oluşturuyoruz.
 • Talepleriniz doğrultusunda temizlik firmanızın ihtiyaçlarına binaen oluşturulan içeriklerin yaratıcı ve benzerlik bir şekilde hazırlanmasını sağlıyoruz.
 • Sonrasında demo çalışmamızı sizlerle paylaşıyoruz.
 • Onay vermeniz halinde sizin için oluşturduğumuz yönetici panelini nasıl kullanacağınızla ilgili eğitimlerini size veriyor, sizleri bu konularda bilgilendiriyoruz.
 • Son olarak da yönetici panelinin kullanıcı adını ve şifresini sizlere teslim ederek işimizi tamamlıyoruz.

Bu adımların her birinde sizlerle irtibatta olmayı oldukça önemsiyoruz.

Temizlik Firması İçin Web Tasarım Kurulumu Hizmeti Verirken Nelere Dikkat Ediyoruz?

Temizlik firması web tasarım kurulumu yapmak, fazlasıyla özen ve hassasiyet istemektedir. Herhangi bir web tasarım kodlama işlemiyle aynı görünse de aslında web tasarımının tamamı “temizlik” hissini siteye giriş yapan müşterilerinize ya da potansiyel müşterilerinize işlemekle yükümlüdür. Bu yükümlülüğün ağırlığıyla işimizi yaparken neler üzerinde durduğumuzu, nelere dikkat ettiğimizi biraz da olsa anlatmak istedik. İşte üzerinde durduğumuz detaylardan yalnızca bazıları…

 • Kurulumunu oluşturacağımız web sitesi tasarımı, temizlik firmasının yaptığı işi ayrıntılı bir şekilde anlatmalıdır. Biraz açıklayacak olursak hangi alanlarda temizlik hizmeti verilmekte, bu hizmet kaç personel tarafından verilmekte, temizlik malzemesinin kullanımı nasıl olmakta gibi pek çok sorunun cevabı daha sorulmadan sayfanızda bulunuyor olmalıdır.
 • Temizlik firmasının hizmet verdiği şehir, ilçe gibi lokasyonlar; müsaitlik tarihleri ve bu tarihlerde rezervasyon yapma ya da hizmet satın alma sekmesinin muhakkak ki açılan ilk ekranda olması gerekmektedir. Hizmet almak isteyen müşteriler artık pratik bir şekilde hizmete ulaşmak istemektedir. Sayfada bulunan telefon ile irtibata geçmek hem onlar için zaman kaybı hem de hizmet satmak isteyen siz müşterilerimiz için belki de bir fırsat kaybı olabilmektedir.
 • Temizlik firması olarak daha önce bu hizmeti verdiğiniz mekânların çekimleri ya da sizden bu hizmeti almış olan eski müşterilerinizin görüşlerini de temizlik firması web tasarım kurulumumuzda muhakkak ki bulundurmak istemekteyiz. Çünkü potansiyel müşterilerimiz için temizlik hizmeti veren işlerde görsellik ve referans çok daha önemsenen bir mevzudur. İnsanların bu konuda size güvenmesi için size daha önce güvenen ve iş yaptıranları görüp ikna olmasını fazlasıyla önemsemekteyiz.
 • Temizlik firması web tasarım kurulumumuzun özü aslında işimizin özünden gelir: yani “temizlik”ten. Buna bağlı olarak o temizlik hissi siteye ziyaretin ilk anından itibaren kendini hissettirmelidir.
 • Temizlik firmasının verdiği hizmetleri anlatan ayrıntılara müşterilerimizi davet eden site içi yönlendirmeleri talepleriniz doğrultusunda web sitesinin genel havasına uygun bir şekilde tasarlamayı tercih etmekteyiz.
 • Web sitesi tasarımlarında verilen hizmeti anlatan görseller ve yazılar oldukça önem arz etmektedir. Verilen temizlik hizmetinin ne olduğunu anlatan yazının hangi yazı tipi ve puntoyla, kaç kelimeyle anlatıldığı, aramalarda siteyi ne kadar ön plana çıkaracağı gibi detaylar talepleriniz doğrultusunda siz değerli müşterilerimizle birlikte oluşturulmaktadır.
 • Söz konusu temizlik olunca daha minimalist döşenmiş, ferahlık veren ve aydınlık görünen bir ev resmi; insanların içinde olan temizlik duygusunu ve temizliğin vermiş olduğu huzuru doğrudan sayfanızı ziyaret eden müşterilerinize hissettirecektir.

İşimize ne kadar özendiğimiz anlaşılsın diye belirttiğimiz bu tarz ince ayrıntılara dikkat edilerek hazırlanmış bir temizlik firması web tasarım kurulumu oluşturmak için biz buradayız.

Ürün Özellikleri
 • Kurulumu ve Lisanslama
 • Demo İçeriklerin Kurulumu
 • Eklentilerinin kurulumu ve ayarları
 • Hız optimizasyon işlemlerinin yapılması
 • İletişim form ve mail gönderme ayarlarının yapılması
 • Temel SEO Ayarları
 • Analytics ve Search console bağlantılarının yapılması
 • SSL Kurulumu
 • 1 Yıllık Domain Alan Adınız
 • 1 Yıllık Sınırsız Hosting
Ürün Galerisi

Sıkça Sorulanlar
Web Sitesine Neden İhtiyacım Var ?

Günümüzde artık herkes internet çağından faydalanıyor ve akıllı cihazlar kullanıyor. Eğer kurumsal bir firmaysanız web sitesi sayesinde markanızı öne çıkarabilir ve adınızı çok rahat duyurabilirsiniz. Eğer bir işletme sahibiyseniz her sektöre uygun web tasarım hizmetlerin’den yararlanarak kazancınızı arttırabilir aynı zamanda geniş kitlelere seslenerek yükseltebilirsiniz.

Web Sitemi Ne Kadar Sürede Teslim Alabilirim ?

Oluşturduğumuz hazır şablonlardan birini seçtiğiniz taktirde 48 saat içerisinde kullanıma hazır hale getiriyoruz. Eğer firmanıza özel bir Web sitesi tasarımı istiyorsanız bu sürede değişiklikler söz konusudur. Web Tasarım Seo için çalışma yapılması uzun süren bir çalışma sonrası etki göstermekte buda zaman bakımından daha uzun sürebiliyor. Müşterinin isteğine bağlı olarak web sitesinde yapacağımız değişikliklere göre bir süre belirleyerek sizlere durumu rapor ediyoruz.

Web Sitesi İçin SEO Neden Önemli ?

Sektörünüze ve Şirketiniz için belirlediğimiz anahtar kelimeler ile arama motoruna verdiğiniz hizmeti yazan biri sizin web sitenizi ilk sıralarda görür. Araştırmalara göre İnternet kullanıcılarının %87’si arama motoru sonuçlarında karşılarına çıkan ilk siteye giriş yapıyorlar. Örneğin bir taşıma şirketi işletiyorsanız anahtar kelimelerimizi ‘evden eve taşıma, nakliyat, asansörlü taşımacılık’ seçeriz ve arama motoruna evden eve nakliyat yazan bir müşteri web sitenizi ilk sıralarda görür. Sizlere sunduğumuz SEO hizmeti ile reklamınızı daha kolay yapabilirsiniz, aynı zamanda müşterilerinizi de arttırabilirsiniz.

Bize Sorabilirsiniz

Temizlik Firması Web Tasarım Kurulumu Hizmetini Neden Bizden Almalısınız?

Web sitesi için web tasarım kurulumu yapmak profesyonel eller tarafından yapıldığında istenilen kalitede hizmete ulaşmak çok daha rahat olmaktadır. İşinde uzman ekip arkadaşlarımızla tamamen özgün, temizlik firmanızı ve firmanızın verdiği hizmeti anlatan, firmanızı rakiplerinizden ayıran ve ön plana çıkaran karakteristik özelliklerini veren mobil ve masa üstü kurulumuna uygun kodlamalarla fazlasıyla özen isteyen temizlik firması web tasarım kurulumunuzu yapmaktayız.

Bu kadar rekabetçi bir ortamda farklı ve kaliteli duruşunuzu tam anlatmak için oluşturacağımız temizlik web sitesi web tasarımıyla sizlerin başarısına başarı katmayı amaçlamaktayız. Oluşturduğumuz web sitesi tasarımını SEO uyumlu şekilde arama motorlarında ön plana çıkmasını önemseyerek kodlama yapmaktayız.  Ayrıca istediğiniz zaman sizin değişiklik yapmanızı sağlayacak bir yönetim panelini de kullanımınıza uygun hale getirmekteyiz. Böylelikle istediğiniz zaman web sitenizde istediğiniz şeyleri değiştirebilir ve güncelleme yapabilirsiniz.

Temizlik firması web tasarım hizmeti vermekte olan firmamız ile siz kıymetli müşterilerimize her zaman hızlı ve profesyonel hizmet vermek için buradayız. Piyasadaki prestijinizi yükseltmek ve kurumsal imajınızı sağlamlaştırma niyetiyle birlikte çalışmak ve bizimle yol almak isterseniz hemen iletişime geçin. Projelerinizi yürütmek bizim için bir onurdur.

Aktif Kampanyalar
Antalya Cosmos Web Tasarım – SEO
Hizmet Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Ömer
  Ömer
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.