tren

Otel Web Tasarım

%100 Memnuniyet
9.000₺
Otel Web Tasarım

Otel Web Tasarım

Otel Web Tasarım Turizim sektörü için hazırladığımız web tasarım teması turizim kategorisinde yayınlanmaktadır.

Web siteleri firmaların iş hedeflerine ve hedef kitlelerine ulaşabilmesi için büyük önem taşıyor. Tüketicilerin ilgisini çekecek, onlara iyi bir kullanıcı deneyimi sunacak başarılı tasarımlar; firmaların pazarlama hedeflerini gerçekleştirmesi için artık bir gereklilik. Sektörlere göre web tasarımda farklı yaklaşımlar benimseniyor olsa da amaç hepsi için aynı firmaların tanıtım, pazarlama ve iletişim çalışmalarıyla birlikte online varlıklarını başarılı bir şekilde sürdürmek.

Otel Web Tasarım rekabetin oldukça güçlü olduğu turizm sektörü için de web siteleri hedef kitleye ulaşmak ve firma mesajlarını iletmek gibi çok önemli işlevlere sahip. Ancak genel olarak incelendiğinde lüks otellerin web siteleri bile tesislerini ve olanaklarını anlatma konusunda yetersiz kalabiliyor. İnternetten rezervasyon hizmetlerinin ve etkileşimin giderek artmasına rağmen, online varlığın göz ardı edildiği izlenimi veriyor. Birçok otel, web sitelerini şık ancak sıkıcı tasarımlarla sınırlandırıyor. Çoğu küçük fontlarla beyaz bir arka plan kullanıyor ve tüketicilere kendilerini özel hissettiren bir deneyim sunmuyor.

Hotel ve Turizm Web Tasarım  SEO Hizmetleri Cosmos Tasarım olarak şunu farkındayız  milyonlarca insan, tatil  yapmakta ve seyahat etmeyi hedefledikleri  yerlerin başlıca bilgilerini internetten ön araştırma yaparak öğrenip bilgi sahibi olmaktadır. internet tatil, turizm ve seyahat  sektörü için çok önemli bir pazarlama bilgilendirme ve tanıtım gerecidir. Otel Web Tasarım

Firmalar kilometrelerce uzaklıklardaki potensiyel müşterilere kendilerini tanıtabilmek, verdiği hizmeti sunabilmek ve tanıtmak için web sitelerine ihtiyaç duymaktadır. Otel Web Tasarım

Cosmos Web Tasarım ve SEO Hizmetleri olarak Otel, Hotel ve Turizm web sitelerinini tasarlarken. 2 önemli faktöre önem vermekteyiz. Bunlar 2 önemli faktör İlk olarak Hotel ve Turizm web sitenize SEO Arama motoru optimizasyonu yaparak Arama motorlarında kolay bulunması sağlayarak daha çok müşteriye ulaştırmak olacak, Otel ve Turizm sitesinin Web tasarımını ve arayüz kısmını sizin kurumsal kimliğinizi yansıtacak nitelikte olmasını sağlayarak web sitenizi ziyaret eden müşterinizin size karşı güven kazanmasını sağlamak  Arama Motorlarında kolayca bulunabilen web sitesine sahip olmak ve gelen rezervasyon maillerinde sağlıklı biçimde çalışması işletmeler için oldukça önemlidir. Otel Web Tasarım

Demoyu İncele
Ürün Özellikleri
 • Kurulumu ve Lisanslama
 • Demo İçeriklerin Kurulumu
 • Eklentilerinin kurulumu ve ayarları
 • Hız optimizasyon işlemlerinin yapılması
 • İletişim form ve mail gönderme ayarlarının yapılması
 • Temel SEO Ayarları
 • Analytics ve Search console bağlantılarının yapılması
 • SSL Kurulumu
 • 1 Yıllık Domain Alan Adınız
 • 1 Yıllık Sınırsız Hosting
Ürün Galerisi

Sıkça Sorulanlar
Web Sitesine Neden İhtiyacım Var ?

Günümüzde artık herkes internet çağından faydalanıyor ve akıllı cihazlar kullanıyor. Eğer kurumsal bir firmaysanız web sitesi sayesinde markanızı öne çıkarabilir ve adınızı çok rahat duyurabilirsiniz. Eğer bir işletme sahibiyseniz her sektöre uygun web tasarım hizmetlerin’den yararlanarak kazancınızı arttırabilir aynı zamanda geniş kitlelere seslenerek yükseltebilirsiniz.

Web Sitemi Ne Kadar Sürede Teslim Alabilirim ?

Oluşturduğumuz hazır şablonlardan birini seçtiğiniz taktirde 48 saat içerisinde kullanıma hazır hale getiriyoruz. Eğer firmanıza özel bir Web sitesi tasarımı istiyorsanız bu sürede değişiklikler söz konusudur. Web Tasarım Seo için çalışma yapılması uzun süren bir çalışma sonrası etki göstermekte buda zaman bakımından daha uzun sürebiliyor. Müşterinin isteğine bağlı olarak web sitesinde yapacağımız değişikliklere göre bir süre belirleyerek sizlere durumu rapor ediyoruz.

Web Sitesi İçin SEO Neden Önemli ?

Sektörünüze ve Şirketiniz için belirlediğimiz anahtar kelimeler ile arama motoruna verdiğiniz hizmeti yazan biri sizin web sitenizi ilk sıralarda görür. Araştırmalara göre İnternet kullanıcılarının %87’si arama motoru sonuçlarında karşılarına çıkan ilk siteye giriş yapıyorlar. Örneğin bir taşıma şirketi işletiyorsanız anahtar kelimelerimizi ‘evden eve taşıma, nakliyat, asansörlü taşımacılık’ seçeriz ve arama motoruna evden eve nakliyat yazan bir müşteri web sitenizi ilk sıralarda görür. Sizlere sunduğumuz SEO hizmeti ile reklamınızı daha kolay yapabilirsiniz, aynı zamanda müşterilerinizi de arttırabilirsiniz.

Bize Sorabilirsiniz

Aktif Kampanyalar
Antalya Cosmos Web Tasarım – SEO
Hizmet Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Ömer
  Ömer
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.