tren

Hukuk Avukatlık Bürosu Web Tasarım

%100 Memnuniyet
5.000₺
Hukuk Avukatlık Bürosu Web Tasarım

Hukuk Avukatlık Bürosu Web Tasarım

Hukuk Avukatlık Bürosu Web Tasarım yargı sektörü için hazırladığımız web tasarım teması hukuk kategorisinde yayınlanmaktadır.

Demoyu İncele

Aktif bir çalışma düzeni olan ve bir şirket adı ile kurulan tüm kurumların görünür ve tanınır olması için web tasarımlarına ihtiyaçları bulunmaktadır. Hukuk bürosu için oluşturulan web tasarımlar, müşterilerinize nasıl bir hizmet sunacağınızı belirleyen temel yerlerden birisidir. Bir hukuk firmasının web siteleri potansiyel müşteriler için hukukun temel alanlarını göstermeli ve bunu kısa sürede gerçekleştirmelidir.

Hukuk Avukatlık Bürosu Web Tasarım uygulamaları diğer web sitelerden düzen ve işleyiş bakımından ayrılmaktadır. Hukuk bürosu web tasarımları, yalnızca potansiyel müşteri için değil genel yapıları itibari ile de farklılık göstermektedir. Kullanıcıları hukuk firmasına yönlendirecek içerikler oluşturmak başarılı bir hukuk firması için öncelik olmalıdır.

Hukuk bürosu web tasarımlarını farklı kılan özelliklerden birisi alanında uzman olunduğunu gösteren içerikler sunmaktır. Bir diğeri ise yeni yasalar gibi sürekliliği olan içerikleri oluşturmaktır. Hukuk Avukatlık Bürosu Web Tasarım hizmetleri oluşturulurken içeriğin insanları nasıl etkileyebileceğine dair üretilen tasarımlar web sitesinin trafiğini artıracaktır. Böylece firma adını geniş kitlelere duyurabilecektir.

Avukat Hukuk Bürosu Web Tasarımları Nasıl Olmalı?

Bir web sitesi, firmaların sunduğu hizmetleri gösteren alanlardan birisidir. Ayrıca web siteleri her vakit ulaşılabilir bir konumda olduğundan istenilen her vakitte firma ile iletişime geçilmesine fırsat sunmaktadır. Doğru bir planlama doğrultusunda oluşturulan web siteleri aracılığı ile gereken hizmeti müşterilerinize en kaliteli şekilde sunabilirsiniz.

Hukuk Avukatlık Bürosu Web Tasarım uygulamalarını gerçekleştirirken insanların okuyabileceği bir site yapmak oldukça önemlidir. Ayrıca sitenin sade ve okunabilir bir görümünde olması kullanıcı deneyimi açısından pratik çözümler sunar. Karmaşık yapıya sahip bir web sitesi tasarlamak kullanıcıların kısa süre içerisinde siteyi terk etmesine sebep olabilmektedir. Bunların yanı sıra bir avukat hukuk bürosu web tasarımları için olması gereken diğer özellikleri şöyle sıralayabiliriz;

 • Alanında uzmanlığın olduğunu gösteren bir özgeçmiş olmalıdır.
 • Eğer varsa büro sahibinin makaleleri sitede bulunmalıdır.
 • Web sitesi kullanıcıların ilgisini çekebilecek içeriklere sahip olmalıdır.
 • Logo tasarımları hukuk bürosuna özgü olmalıdır.
 • Fontlar okunaklı ve sade olmalıdır. Tasarımlarda farklı ton renklerin yanı sıra az renkten oluşan tonlar tercih edilmelidir.

Hukuk Bürosu Web Tasarımlarında Olması Gereken İçerikler

Hukuk Avukatlık Bürosu Web Tasarım işlemleri belirli ölçütler göz önüne alınarak yapılmalıdır. Özellikle bir avukat firmasının web sitesinde olmazsa olmaz unsurlardan birisi blog sayfalarıdır. Blog sayfaları potansiyel müşterilerin Google’da arayacağı birçok bilgiye sahip olmalıdır. Genellikle bilgilendirici yazıların paylaşıldığı blogların bir başka özelliği ise arama motorlarında ön sıralarda çıkabilmesidir.

Hukuk firması için web sitesi tasarlanırken kurumsal kadronun bilgilerinin yer aldığı biyografi yazıları da sayfada yerini almalıdır. Her personelin gösterdiği faaliyet alanı ve hukuk branşının ne olduğu hakkında bilgilendirici bir yazı olmalıdır. Müşteriler bu sayfaları kontrol ederek kendi sorunu için çözüm bulabileceği bir avukat ile ilgili bilgi sahibi olabilir.

Hukuk Avukatlık Bürosu Web Tasarım içeriklerinde detaylı bir iletişim sayfası yer almalıdır. Bu iletişim sayfasında hukuk bürosunun yeri, büronun telefon ve faks numaraları ve firmaya ulaşabilmek için e-mail adresi olmalıdır. Ayrıca müşterilerin soru sormasına imkân tanıyan bölümlerinde sayfada bulunması gerekmektedir.

Hukuk Bürolarındaki Web Site Tasarımların Sunduğu Avantajlar

Hukuk büroları için oluşturulan web site tasarımlarının firmalara kazandırdığı birçok avantaj bulunmaktadır. Bu avantajları şöyle sıralayabiliriz;

 • Öncelikle sitenin görünümü ve içerdiği bilgiler yeni müvekkiller kazanılmasını sağlar.
 • Tasarımı iyi bir şekilde yapılan web siteleri, firmanın itibarını yükseltir ve diğer rakip büroların önüne geçebilir.
 • Resmi bir görünüme sahip hukuk avukatlık bürosu web tasarım hizmetleri sayesinde gelecekte marka haline dönüşmek için adım atılır.
 • İyi tasarlanmış bir hukuk bürosu web tasarımına ek olarak anahtar kelime kullanımları da önemlidir. SEO kurallarına uyumlu olarak oluşturulacak içerikler aracılığı ile Google arama motorunda üst sıralara çıkabilmek mümkündür. Böylece birçok hukuk firmasının önünde olarak avantajlı bir konuma geçebilirsiniz.
 • Web site tasarımları genel olarak bir yatırım çeşidi olarak düşünülebilir. Bu alandan gelebilecek yeni müvekkiller sayesinde gelir elde edilmektedir.
 • Blog bölümünde yer alan içerikler sayesinde birçok yeni kullanıcı kazanmak mümkün olmaktadır.
 • Sektöre uygun yazılan makale ve birçok içerik ile firmalar hem Google’da hem de gerçek hayatta prestij kazanabilir.

Avukat Hukuk Bürosu Web Tasarım Süreçleri

Avukat hukuk bürosu web tasarım aşamalarında belirli süreçler bulunmaktadır. Bu web tasarım süreçlerini şöyle sıralayabiliriz;

 • Araştırma ve gerekli bilgilerin toplanması
 • Planlama
 • Taslak oluşturma

Araştırma ve Gerekli Bilgilerin Toplanması

Bir hukuk firması araştırma sürecinde yer alan diğer hukuk bürolarının web sitelerini inceleyerek bilgi toplar. Bu süreç içerisinde rakip firmaların sitelerindeki aktifliğe ve hangi içeriklerin daha fazla incelendiğine göz atılmalıdır. Hedef kitle ve içerikler ile ilgili gerekli bilgilerin toplanmasından sonra bu süreç tamamlanır.

Planlama

Bu aşamada hukuk avukatlık bürosu web tasarım uzmanları görev almaktadır. Toplanan bilgiler ile birlikte nasıl bir web sitesi oluşturulacağının planlanması yapılır. Genel bir görüş bildirme süresinden sonra ortaya çıkan tasarımın nasıl olacağına ve sürecin nasıl ilerleyeceğine dair plan oluşturulmaktadır.

Taslak Oluşturma

Araştırma ve planlama süreçlerinin bitiminden sonra tüm bilgiler kullanılarak web tasarımı için taslak çizilir. Taslağın detayları ise hukuk bürosundaki kadro ile birlikte son şekline kavuşturulmaktadır.

İnternetin gelişmesiyle beraber sadece firmalar değil, hukuk büroları da kendilerini online sistemlere taşımaya başlamıştır. Günümüzde bu bağlamda birçok örnek olduğu için, Hukuk Avukatlık Bürosu Web Tasarım olarak öne çıkmak için tasarıma dikkat etmek gerekir.

Böylece kullanıcı deneyimi arttırılacağı gibi, doğru bir SEO çalışması ile sitelerin internet üzerinde görünürlüğü de yükseltilir. Bu sayede hizmet verilen kişi sayısı kısa süre içerisinde arttırılabilir. Bu bakımdan modern sonuçlar sunan Cosmos Tasarımsizi en iyi tanımlayan tasarımlara imza atmaktadır.

Hukuk Avukatlık Bürosu Web Tasarım, geliştirme konusunda destek olan firmamız aracılığı ile web tasarımlarını hukuk firmalarının işleyişine uygun ve açıklayıcı profesyonellikte yapmaktayız. Avukata ihtiyacı olan bir kişinin öncelikle yapmış olduğu işlem günümüz teknolojisinde internettir. Arama sırasında üst sıralarda olmak, kullanıcıyı siteye çekerek iletişime geçmesini sağlamak avukatlar için web sitesi tasarımının üstünlüğü ile gerçekleşir. Danışma, örnek çalışmalar ve farklı bilgi paylaşımları ile kullanıcı iletişime çekilebilir.

Demo İncele

Maksimum Optimizasyon, Maksimum Performans

Cosmos web tasarım mimarisinin tamamı Cosmos ekibi tarafından geliştirilmiştir. Dünya standartlarının çok üzerinde hızlarla çalışan tamamı responsive temalarınızla internetten en yüksek faydayı sağlayabilirsiniz. Hukuk Avukatlık Bürosu Web Tasarım

Yazılımın tüm aşamalarında tek bir satır dahi gereksiz kod bulunmaması, tüm Frontend (javascript) ile Backend uygulamaları herhangi bir üçüncü parti eklenti kullanmadığı için Arama Motoru Optimizasyonu testlerinden en yüksek sonuçları almaktadır. Hukuk Avukatlık Bürosu Web Tasarım

Ürün Özellikleri
 • Kurulumu ve Lisanslama
 • Demo İçeriklerin Kurulumu
 • Eklentilerinin kurulumu ve ayarları
 • Hız optimizasyon işlemlerinin yapılması
 • İletişim form ve mail gönderme ayarlarının yapılması
 • Temel SEO Ayarları
 • Analytics ve Search console bağlantılarının yapılması
 • SSL Kurulumu
 • 1 Yıllık Domain Alan Adınız
 • 1 Yıllık Sınırsız Hosting
Ürün Galerisi

Sıkça Sorulanlar
Web Sitesine Neden İhtiyacım Var ?

Günümüzde artık herkes internet çağından faydalanıyor ve akıllı cihazlar kullanıyor. Eğer kurumsal bir firmaysanız web sitesi sayesinde markanızı öne çıkarabilir ve adınızı çok rahat duyurabilirsiniz. Eğer bir işletme sahibiyseniz her sektöre uygun web tasarım hizmetlerin’den yararlanarak kazancınızı arttırabilir aynı zamanda geniş kitlelere seslenerek yükseltebilirsiniz.

Web Sitemi Ne Kadar Sürede Teslim Alabilirim ?

Oluşturduğumuz hazır şablonlardan birini seçtiğiniz taktirde 48 saat içerisinde kullanıma hazır hale getiriyoruz. Eğer firmanıza özel bir Web sitesi tasarımı istiyorsanız bu sürede değişiklikler söz konusudur. Web Tasarım Seo için çalışma yapılması uzun süren bir çalışma sonrası etki göstermekte buda zaman bakımından daha uzun sürebiliyor. Müşterinin isteğine bağlı olarak web sitesinde yapacağımız değişikliklere göre bir süre belirleyerek sizlere durumu rapor ediyoruz.

Web Sitesi İçin SEO Neden Önemli ?

Sektörünüze ve Şirketiniz için belirlediğimiz anahtar kelimeler ile arama motoruna verdiğiniz hizmeti yazan biri sizin web sitenizi ilk sıralarda görür. Araştırmalara göre İnternet kullanıcılarının %87’si arama motoru sonuçlarında karşılarına çıkan ilk siteye giriş yapıyorlar. Örneğin bir taşıma şirketi işletiyorsanız anahtar kelimelerimizi ‘evden eve taşıma, nakliyat, asansörlü taşımacılık’ seçeriz ve arama motoruna evden eve nakliyat yazan bir müşteri web sitenizi ilk sıralarda görür. Sizlere sunduğumuz SEO hizmeti ile reklamınızı daha kolay yapabilirsiniz, aynı zamanda müşterilerinizi de arttırabilirsiniz.

Bize Sorabilirsiniz

Hukuk Bürosu Web Tasarımlarına SEO Etkisi

Google arama motorunda başarılı bir strateji yürütülmesi arzu ediliyorsa web tasarımdaki süreçlerin SEO beklentilerini karşılayacak şekilde olması gerekmektedir. Hukuk firması için web tasarımı oluşturma esnasında hukuk ve hizmet sayfalarının nasıl olması gerektiğine karar verilmelidir. Ayrıca bu sayfalar birbirinden ayrılmalıdır. Bunun nedeni ise anahtar kelime kullanımlarının bu içerikler için önemli olmasıdır.

Hukuk Avukatlık Bürosu Web Tasarım uygulamalarındaki birinci öncelik hedef sayfaları olmalı ve bu sayfalar içerisinde uzmanlık alanları yazılmalıdır. Ayrıca tasarım süreçlerinde sitenin hızı, mimarisi ve SEO uyumlu olması da oldukça önemlidir. SEO uyumunun oluşturulabilmesi için anahtar kelime çalışmaları yapılmalıdır. Sitenin üst sıralarda gözükebilmesi ve gerekli trafiği alabilmesi için anahtar kelime analizlerinin yapılması gerekmektedir.

Anahtar kelimeler araştırılırken hukuk bürosunun veya avukatın uzmanlık alanı hakkındaki sorgulamalara öncelik verilmelidir. Bu sorgulamaların içerisinde yer alacak içerikleri üretmek diğer bilgilere kıyasla daha kolay olacaktır. Bu uygulamalar yapıldığı taktirde web sitesinin arama motorunda üst basamaklarda yer edinmesi mümkün olacaktır.

Hukuk Bürosu Web Sitelerinin Profesyonel İçerikleri

Google algoritmalarının en dikkat ettiği noktalardan birisi web sitelerinde oluşturulan içeriklerin uzmanlığı ve kalitesidir. Hukuk içerisinde farklı uzmanlık gerektiren branşlara sahiptir ve firmaların web sitelerinde oluşturulacak içerikler uzman kişiler aracılığı ile yazılmalıdır. SEO stratejilerine göre davranıldığında arama motoruna profesyonel olarak yazılmış içerikler sunulur.

Hukuk Avukatlık Bürosu Web Tasarım uzmanları bu içeriklerin yazılacağı alanı sade ve anlaşılır biçimde oluşturmalıdır. Web siteleri içerisinde farklı branştan olan avukatlar aracılığı ile yazılan içerikler sayesinde müşteriler kendi sorunlarına çözümler bulabilecektir. Ancak SEO performanslarını düşürmemesi açısından Google arama motorları hakkında bilgi sahibi olanlara danışmak doğru olacaktır. Böylece hukuk bürosu web tasarımları SEO uyumlu olarak oluşturulur ve Google’da üst sıralara çıkarak yeni müşteriler kazanılabilir.

Aktif Kampanyalar
Antalya Cosmos Web Tasarım – SEO
Hizmet Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Ömer
  Ömer
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.