tren

Diş Hekimi Web Tasarım

İndirimli Ürün
6.000₺ 5.000₺
Diş Hekimi Web Tasarım

Diş Hekimi Web Tasarım

Diş hekimleri ile Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri için hazırladığımız web tasarım teması Sağlık kategorisinde yayınlanmaktadır. Antalya Cosmos Web Tasarım – SEO

Demoyu İncele

Diş Hekimi Web Tasarım SEO

Teknolojinin gelişmesiyle gelişen ve dönüşen dünya bazı değişimleri de beraberinde getirmiştir. Bu değişimlerden bir tanesi olarak karşımıza çıkan dijitalleşmedir. Günümüzde sektör fark etmeksizin her sektör dijital dönüşüme bir nevi mecbur bırakılmıştır. Dijital dönüşüm sayesinde iş alanları dijital alanlara taşınarak, kullanıcıların alışkanlıkları hızlı bir şekilde değişmektedir. Sağlık sektörünün bile dijitale taşınması sonucunda hastalar, doktorlarını internet aracılığıyla seçiyorlar. Bu durumdan kaynaklı olarak da birçok sağlık sektörünün dijitalleşmesi gerekmektedir ki hastaların dikkatini çekebilsinler.

Diş hekimleri gibi sağlık sektörüne çalışan hekimlerin, bu dijitalleşme dönüşümüne ayak uydurarak çalışma alanlarını dijitale taşımaları gerekmektedir. Diş hekimlerinin ise dijitalleşme yönünde atacakları ilk adım web tasarımı hizmetlerinden faydalanmak olacaktır. Özgün diş hekimi web tasarımları ve iyi bir şekilde tasarlanan web siteleri sayesinde kullanıcıların ve hastaların dikkatlerini çekerek, müşteri skalalarını genişletebilmektedirler.

Günümüzün zorunlu getirilerinden bir tanesi artık diş hekimleri için bu diş hekimi web sitelerinin en az mesleki yeterlilik kadar gerekli olmasıdır. Bu web siteleri sayesinde diş hekimleri potansiyel hastalarına çok kolay bir şekilde ulaşarak, onlarla doğrudan iletişim kurabiliyorlar.

Web tasarımlarının dikkat çekici ve verilen hizmeti en iyi şekilde anlatması gerektiğini biliyoruz. Özellikle de diş hekimliği web sitelerinde bu duruma ekstradan özen gösterilmesi gerekmektedir. Çünkü söz konusu sağlık olduğundan, kullanıcılar bu web sitelerindeki en ufak bir ayrıntıya bile takılarak seçim yapmaktadırlar. Bu durumda diş hekimliği web tasarımlarının ne kadar kaliteli olduğuna göre değişkenlik göstermektedir. Bu durum karşısında müşterilerin olumlu ya da olumsuz bir tepki vermesine sebep olmaktadır.  Bu bağlamda ise diş hekimlerinin web sitelerinde özgün, detaylı ve kaliteli bir tasarımla hizmet vermesi gerekmektedir.

Özgün Web Tasarımları Kullanıcıları Etkiler Mi?

Dijitalleşmenin artmasıyla beraber, diş hekimleri de internet üzerindeki varlıklarını arttırmaya başlamıştır. İnternet üzerinde oluşturulan diş hekimi web tasarımları ise birbirlerinin tekrarı gibi olabilmektedir. İnternet üzerinden diş hekimi araştırması yapan hastalar ise birbirini tekrarlayan bu tasarımlara güvenmiyorlar. O yüzden tam da bu noktada özel ve özgün diş hekimi web sitesi tasarımının önemi ortaya çıkıyor. Kişiye ve markaya özel olarak tasarlanan diş hekimi web siteleri, kullanıcıların değerini daha çok çekiyor. Bu açıdan bakıldığı zaman ise bir diş hekimi web sitesi oluşturulurken dikkat edilmesi gereken nokta marka değeri olarak karşımıza çıkıyor.

Kullanıcıların gözünde güvenilir bir marka imajı çizilebilmesi için markanın ön plana çıkarıldığı özgün tasarımların kullanması gerekmektedir. Bu sayede tasarımların kurumsallığı ön plana çıkmaktadır. Bu durum da müşterilerin o web sitesine yönelmesine sebep olmaktadır. Özellikle de kullanıcılar detaylı hazırlanmış ve özgün tasarımlı sitelere daha fazla güven duymaktadırlar. Bu durum da onların bu siteleri seçme yönünde eğilim göstermesine sebep olmaktadır. Bütün bunlar göz önüne alındığında ise diş hekimleri tarafından sağlanan hizmetler her ne kadar benzer olursa olsun, buradaki önemli nokta bu hizmetlerinin kullanıcılara aktarılış şeklidir. Çünkü kullanıcılar bu web sitelerinin özgün tasarımlarına bakarak bir tercih yapmaktadırlar. Bu yüzden diş hekimlerinin ve markaların tamamen kendilerine özel, özgün bir tasarımla dijitalleşme yoluna adım atmaları gerekmektedir. Bu sayede rakiplerinden ayrılarak, kişiler tarafından tercih edilebilsinler.

Diş Hekimi İçerik Geliştirme Yöntemleri Nelerdir?

Diş hekimlerinin de diğer sektörler gibi dijitalleşmeye başladığından bahsetmiştik. Günümüzde ise hemen hemen bütün diş hekimi ve markalar da dijital dünyaya adım atmış ve potansiyel müşterilerini bu şekilde bulmaya başlamışlardır. Git gide artış gösteren bu dijitalleşme ise markaların ve diş hekimlerinin rakiplerinin artmasına sebep olmuştur. Diş hekimlerinin ise rakiplerinden sıyrılarak, kullanıcıların dikkatini çekmeleri için bazı gereklilikleri yerine getirmek zorundadırlar. Diş hekimlerini rakiplerinin önüne geçiren bu gereklilikler ise şu şekildedir: 

 • Hem arama motorlarında görünür olmak hem de potansiyel hastalara erişebilmek amacıyla diş hekimlerinin iyi bir içerik stratejisi oluşturmak zorundadır.
 • Bu stratejinin ilk adımı ise verdikleri hizmetler kapsamında, kullanıcıları bilgilendiren içerikler üretmektir.
 • Özellikle de diş hekimi web tasarımı yapılırken SEO uyumlu içeriklerin paylaşılması gerekmektedir. Çünkü SEO uyumlu içerikler markaların internetteki görünürlüğünü arttırır. Sağladıkları net ve doğru bilgiler sayesinde de markaları ve diş hekimlerini, potansiyel müşterilerin gözünde çok daha güvenilir kılmaktadır.
 • Diş hekimlerinin ve markalarının aynı zamanda yapması gereken şey oluşturulan içeriklerin sadece yazı ile kalmamasıdır. Fotoğraf ve video gibi tanıtım içerikleri hazırlanarak, müşterinin ilgisi daha da çok çekilmelidir. Aynı zamanda soru – cevap şeklinde gerçekleştirilen video çekimlerine daha fazla önem verilmelidir. Çünkü bu tarz videolar etkileşimin en çok arttırıldığı videolar olarak karşımıza çıkmaktadır.
 • Diş tedavisi hakkında çekilen bu fotoğraf ve videoların içerisine aynı zamanda klinik ve hekimlerin isimleri yerleştirilmelidir ki kişilerin dikkatini çeksin. Bu sayede marka bilinirliliği artmaktadır.
 • Tüm bu gerekliliklerin yanında ise diş hekimlerinin ve markaların yapması gereken şey özel bir tasarım ve stratejidir. Diş hekimi web tasarımında kullanılan özel tasarımlar ve stratejiler sayesinde kullanıcılara profesyonelliğinizi yansıtabilirsiniz. Bu sayede marka bilinirliğiniz artar, internetteki varlığınız güçlenir ve potansiyel müşterilerinizin yanında çok daha fazla kullanıcıya ulaşabilirsiniz. 

 Diş Hekimi Web Tasarımında SEO Nedir?

Arama Motoru Optimizasyonu olarak karşımıza çıkan SEO bir web sitesinin geliştirilmesi için olmazsa olmazlardandır. SEO çalışmaları sayesinde web sitelerinin arama motorlarındaki görüntülenmesi ve müşteri trafiği artmaktadır. En karlı dijital pazarlama yöntemlerinden bir tanesi olan SEO ise diş hekimleri web tasarım sitelerinde kullanılması neredeyse mecburi olan bir durumdur. SEO hizmetlerinden yararlanan diş hekimleri ve markaların tıklanma oranları daha da çok artar. Bu sayede diş hekimlerinin uzun vadede trafiğini ve potansiyel müşteri kitlesini büyütmektedir. Diş hekimleri ve markalar tarafından kullanılan SEO’nun faydaları ise şu şekildedir:

 • Uzun vadede diş hekimlerinin ve markaların tıklanma oranlarını arttırır.
 • Diş hekimlerinin görünürlük seviyelerini yükseltir.
 • Müşteri potansiyelini uzun vadede sürekli olarak çoğaltır.
 • Düzenli olarak diş hekimi web sitelerine, müşteri trafiği çeker.
Ürün Özellikleri
 • Kurulumu ve Lisanslama
 • Demo İçeriklerin Kurulumu
 • Eklentilerinin kurulumu ve ayarları
 • SSL Kurulumu
 • Hız optimizasyon işlemlerinin yapılması
 • İletişim form ve mail gönderme ayarlarının yapılması
 • SEO Eklentisinin kurulumu ve ayarları
 • Analytics ve Search console bağlantılarının yapılması
 • 1 Yıllık Domain Alan Adınız
 • 1 Yıllık Sınırsız Hosting
Ürün Galerisi

Bize Sorabilirsiniz

Diş Hekimi Web Tasarımında SEO Neleri İçerir?

Diş hekimi web tasarımlarında SEO hizmetinden yararlanılması gerektiğini belirttik. Peki bu diş hekimliği web tasarımında SEO diş hekimlerine neleri sunar?

 • Web Sitesi Denetimi: Arama motorlarında en üstlerde yer almanız için gerekli olan denetimleri gerçekleştirir.
 • Anahtar Kelime Araştırması: Potansiyel müşterilerin daha önce arama motorlarında arattırdığı anahtar kelimeleri, diş hekimlerinin web sitelerinde kullanarak onları ön plana çıkartır.
 • Diş Hekimleri İçin Yerel SEO: Google benim işletmem sayfanızın inceleme oranlarını arttırır.
 • Sayfa Optimizasyonu: arama motorlarında en üst sıralarda çıkan sayfaları sizin için optimize ederek, gerekli iyileştirmeleri sizin diş hekimi web tasarım sayfanız için yapar.
 • Backlink Analizi: Diş hekimi web sitelerine gerçekleşen tüm bağlantılar kontrol edilerek, tehlikeli durumlar incelenir. Bu sayede web sitesinin güvenliği sağlanmış olur.
 • Dizin Denetimi: Mevcut dizin listeleri gözden geçirilerek SEO için en uygun şekilde optimize edilir.
 • Link Oluşturma: Diş hekimi web tasarımında, uzmanlığınızı önemli anahtar kelimelerle öne çıkartmanızı sağlar.
 • İçerik Oluşturma: Verdiğiniz hizmetler kapsamında müşterilerinizi bilgilendirir.
Aktif Kampanyalar
Antalya Cosmos Web Tasarım – SEO
Hizmet Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Ömer
  Ömer
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.