tren

Kurumsal Firma Web Tasarım

%100 Memnuniyet
5.000₺
Kurumsal Firma Web Tasarım

Kurumsal Firma Web Tasarım Hizmeti

Kurumsal firma web tasarım istediğiniz sektöre uyarlamak için uygun ve estetik bir temadır.

Demoyu İncele
Demo 2

Kurumsal Firma Web Tasarım

İşletmelerin işlerini sürdürebilmeleri ve ileride kalıcı olarak hayatlarını devam ettirebilmeleri için web sitesi kurması gerekmektedir. İşletmelerin internet dünyasındaki temsilcileri web siteleri olduğundan bu sitelerin tasarımları dikkat çekici olmalıdır. Kurumsal firma web tasarım işlemleri sunulan hizmetlerin hedeflenen kitlelere ulaştırılabilmesi için ayrıntılı çalışmaların gerçekleştirilmesi oldukça önemlidir.

Kurumsal web tasarım uygulamaları alanında uzman olan kişiler aracılığı ile yapılmalıdır. Firmanın imajını geniş kitlelere yayabilmesi açısından birtakım ön çalışmalar tasarım konusunda deneyimli olan kişiler tarafından gerçekleştirilir. Ancak web tasarımların nasıl olması gerektiği hem site sahibinin hem de tasarımcının detaylı bir şekilde görüşüp karar vermesi ile ortaya çıkmaktadır.

Kurumsal firma web tasarım çalışmalarında görev alan kişilerin siteyi oluştururken eklemesi gereken özellik kolay erişilebilirlik olmalıdır. Böylece müşterilere kullanıcı deneyimi sunulurken iyi bir web sitesi için gerekli adımlarda atılmış olunur. Sitenin renk ve stil tasarımları da kullanıcının kafasını karıştıracak ve yoracak şekillerde yapılmamalıdır. Doğru yönlendiren bir anasayfa düzeni ve içeriği oluşturularak kullanıcının tekrar siteye giriş yapmasına olanak sağlanmalıdır.

Kurumsal Firma Web Tasarım Çalışmalarında Dikkat Edilecek Unsurlar

Bir kuruma ya da markaya ait bir web sitesi tasarlanırken yapılması gerekilen faaliyetlerin başında sadelik ve işleyiş gelmelidir. Kurumsal firma web tasarım işlemlerinde sitenin beyaz ve renkli bölgeleri etkin şekillerde kullanılmalıdır. Etkileyici bir site kurabilmek için pek çok farklı detaya dikkat etmek gerekmektedir. Ayrıca resmi ve profesyonel bir web site tasarımı kurumsal firmalar için olmazsa olmaz unsurlardan birisidir.

Web site tasarımlarından bir sitenin kurumsal bir altyapıya sahip olup olmadığı bilinebilir. Web tasarım çalışmalarına yeteri kadar özen göstermeyen firmalar, internet ortamında ön planda olmayan kuruluşlardır. Ancak kaliteli ve kurumsal bir prensibe dayalı olarak hizmet sunan firmaların web sitelere sahip olması gereklidir. Ayrıca firmaya ait logo tasarımları da kurumun yapısını en iyi şekilde yansıtacak düzeyde olmalıdır.

Kurumsal firma web tasarım hizmetlerinde anlaşılır ve karmaşık olmayan tasarımlar oluşturulmalıdır. Ayrıca sitelerin giriş sayfaları sunulan hizmeti en iyi şekilde gösteren yerlerdir. Bundan dolayı kurumların tanıtımı ve duyuruları ile ilgili bilgiler bu sayfada yer almalıdır.

Web Tasarımlarda İçerik ve İşleyiş

Kullanıcılar bir kurumun web sitesine girdikleri esnada erişim sağlamak istedikleri bilgilere kolay bir şekilde ulaşmalıdır. Bu kolay erişilebilirlik yazılımlarını en iyi şekilde gerçekleştirmek bir web tasarım uzmanı için oldukça önemlidir. Sitenin ana sayfa tasarımlarının diğer içerikler hakkında genel bir bilgi vermesi gereklidir çünkü kullanıcı siteyi nasıl kullanacağını anlamalıdır. Kurumsal firma web tasarım uygulamalarında linklere kolay bir şekilde ulaşmak ve hizmetten hızlıca yararlanmak bir web site tasarımdaki önemli noktalardandır.

Sitelerin tasarımlarında yönlendirici menülerin olması gerekmekte ve içerikler tatmin edici bilgiler ile doldurulmalıdır. Web sitelerinin işleyişi hızlı olmalı ve müşterilerin bekleme süresini uzatacak şekilde olmamalıdır. Tüm bu işlemleri gerçekleştirecek olan web tasarım uzmanları işinde profesyonel bir şekilde hareket etmelidir. Çünkü uzman kişiler aracılığı ile tasarlanmayan web siteleri firmanın saygınlığını zedeleyebilir ve olumsuz sonuçlara neden olabilir.

Firmanın kurumsal kimliği, kurumsal renkleri, logosu ve hizmetlerinin her bir özelliği detaylı bir web tasarım hizmetleri ile yapılır. Tüm detaylar incelenerek web tasarım süreci yürütülmelidir.

Kurumsal Firma Web Tasarımı Çalışmalarında Olması Gerekenler

Bir kurumsal web tasarım oluşturulurken içeriklere eklenmesi gerekilen bazı özellikler vardır. Bu özellikleri şöyle sıralayabiliriz;

 • Arayüz tasarımı
 • Geri bildirim menü tasarımı
 • İletişim formu ve Google harita
 • Hakkımızda sayfası
 • SEO çalışmaları
 • Özgün ve kaliteli içerik 
 • Fonksiyonel özellikler
 • Kullanıcı deneyimine uygun tasarım

Arayüz Tasarımı

Kurumsal firma web tasarım çalışmalarında atılacak ilk adımlardan birisi arayüz tasarımları oluşturmaktır. Arayüz tasarımları yeni içeriklere göre hazırlanmalı ve kurumsal firmanın resmiyetine uygun olmalıdır. Tasarım alanında ölçülü davranarak firmaya uyumlu olabilecek bir arayüz kullanılmalıdır.

Geri Bildirim Menü Tasarımı

Müşterilerin yorumları ve beğenileri bir kurumsal web sitesi için oldukça önemlidir. Bundan dolayı bu tasarımın siteye eklenmesi gereklidir.

İletişim Formu ve Google Harita

Kurumsal firmaya ait telefon numarası, e-posta adresi ve firmanın bulunduğu konum bu sayfada yer almalıdır. Google harita ile firmanın adresi bulunabilir.

Hakkımızda Sayfası

Kurumsal bir firma personelini ve sunduğu hizmetleri sitesinde belirtmelidir.

SEO Çalışmaları

İnternet dünyasındaki rekabet ortamından dolayı Google arama motorunda üst sıralarda olmak firma için önemlidir. Bundan dolayı kurumsal firma web tasarım işlemlerine SEO hizmetleri eklenmelidir.

Özgün ve Kaliteli İçerik

Web sitesinin içerisinde yer alan tüm içeriklerin firmaya ait olması gerekmektedir.

Fonksiyonel Özellikler

Müşterilerin sorunsuz bir deneyim yaşamaları için web sitelerinin hızlı ve fonksiyonel bir yapıda olması öncelik olmalıdır.

Kullanıcı Deneyimine Uygun Tasarım

Kurumsal firma web siteleri kullanıcılar tarafından rahat bir şekilde kullanılmalıdır.

Web Tasarımlarının Firmalara Sağladığı Avantajlar

Kurumsal firmaya uygun olarak tasarlanan bir web sitesi, imaj ve prestij oluşturmak açısından oldukça önemlidir. Web siteleri firmaların internette yüzüdür ve internet aracılığı ile iletişim kurabilecek müşteriler için gerekmektedir.

Kurumsal bir web sitesine sahip olan firmalar, internet üzerinden istenilen her vakitte müşteriler ile iletişim kurabilir. Böylece kurumlar dijital mağaza oluşturularak müşterilerine farklı hizmetlerde içerik sunabilir.

Kurumsal firma web tasarım çalışmalarının firmalara sağladığı diğer avantajları şöyle sıralayabiliriz;

 • Firmaların sunduğu hizmetlerin kolay bir şekilde müşteriye ulaştırılması sağlanır.
 • Firmalar bu web siteleri aracılığı ile güven verici bir imaj sunabilir. Ayrıca web sitelerindeki profesyonel bir yaklaşım işe verilen önemi de göstermektedir. Müşteriler bir kez aldıkları hizmeti tekrar alabilir ve akıllarında güven verici ve tutarlı bir kurum olarak kalabilir.
 • Web siteleri aracılığı ile hizmet verilen sektörde markalaşmak mümkün olur.
 • Yapılan tasarımlar sayesinde birçok markanın önüne geçilebilir.
 • Markanın tarzını en iyi şekilde yansıtan web siteleri aracılığı ile rakip firmalar arasından sıyrılmak mümkün olmaktadır.

Maksimum Optimizasyon, Maksimum Performans

Cosmos web tasarım mimarisinin tamamı Cosmos ekibi tarafından geliştirilmiştir. Dünya standartlarının çok üzerinde hızlarla çalışan tamamı responsive temalarınızla internetten en yüksek faydayı sağlayabilirsiniz. Kurumsal Firma Web Tasarım

Yazılımın tüm aşamalarında tek bir satır dahi gereksiz kod bulunmaması, tüm Frontend (javascript) ile Backend uygulamaları herhangi bir üçüncü parti eklenti kullanmadığı için Arama Motoru Optimizasyonu testlerinden en yüksek sonuçları almaktadır. Kurumsal Firma Web Tasarım

Ürün Özellikleri
 • Kurulumu ve Lisanslama
 • Demo İçeriklerin Kurulumu
 • Eklentilerinin kurulumu ve ayarları
 • Hız optimizasyon işlemlerinin yapılması
 • İletişim form ve mail gönderme ayarlarının yapılması
 • Temel SEO Ayarları
 • Analytics ve Search console bağlantılarının yapılması
 • SSL Kurulumu
 • 1 Yıllık Domain Alan Adınız
 • 1 Yıllık Sınırsız Hosting
Ürün Galerisi

Sıkça Sorulanlar
Web Sitesine Neden İhtiyacım Var ?

Günümüzde artık herkes internet çağından faydalanıyor ve akıllı cihazlar kullanıyor. Eğer kurumsal bir firmaysanız web sitesi sayesinde markanızı öne çıkarabilir ve adınızı çok rahat duyurabilirsiniz. Eğer bir işletme sahibiyseniz her sektöre uygun web tasarım hizmetlerin’den yararlanarak kazancınızı arttırabilir aynı zamanda geniş kitlelere seslenerek yükseltebilirsiniz.

Web Sitemi Ne Kadar Sürede Teslim Alabilirim ?

Oluşturduğumuz hazır şablonlardan birini seçtiğiniz taktirde 48 saat içerisinde kullanıma hazır hale getiriyoruz. Eğer firmanıza özel bir Web sitesi tasarımı istiyorsanız bu sürede değişiklikler söz konusudur. Web Tasarım Seo için çalışma yapılması uzun süren bir çalışma sonrası etki göstermekte buda zaman bakımından daha uzun sürebiliyor. Müşterinin isteğine bağlı olarak web sitesinde yapacağımız değişikliklere göre bir süre belirleyerek sizlere durumu rapor ediyoruz.

Web Sitesi İçin SEO Neden Önemli ?

Sektörünüze ve Şirketiniz için belirlediğimiz anahtar kelimeler ile arama motoruna verdiğiniz hizmeti yazan biri sizin web sitenizi ilk sıralarda görür. Araştırmalara göre İnternet kullanıcılarının %87’si arama motoru sonuçlarında karşılarına çıkan ilk siteye giriş yapıyorlar. Örneğin bir taşıma şirketi işletiyorsanız anahtar kelimelerimizi ‘evden eve taşıma, nakliyat, asansörlü taşımacılık’ seçeriz ve arama motoruna evden eve nakliyat yazan bir müşteri web sitenizi ilk sıralarda görür. Sizlere sunduğumuz SEO hizmeti ile reklamınızı daha kolay yapabilirsiniz, aynı zamanda müşterilerinizi de arttırabilirsiniz.

Bize Sorabilirsiniz

Kurumsal Kimliğe Uygun Web Tasarımları

Kurumsal firma web tasarım hizmetleri her marka için farklı şekillerde gerçekleşmektedir. Firmalar için özgün ve güncel trendlere uygun bir site tasarımı oluşturmak günümüz şartlarında gerekmektedir. Kurumsal kimliğe ve firmanın özelliklerine göre tasarlanan web siteleri, markaların dünyaya açılmaları için yerine getirilmesi gerekilen unsurlardır.

Hizmet verilen sektöre uygun olarak tasarlanan web siteleri, hizmet sektörüne büyük adımlar atılmasını sağlar. Ayrıca internet ağında görünecek firma adı ile markalaşma ve ilerleme süreci başlar. İnternette görünür bir yüz oluşturmanın yanı sıra müşterilere de kolay bir şekilde ulaşmayı sağlar. Web sitesi olmayan firmalar hem müşterilerine ulaşamaz hem de markalarını hedefledikleri amaçlara yürütemez.

İnternette oluşturulan bir web sitesi sayesinde gerçek bir mağazanızın yanı sıra sanal dünyada da firma oluşturulabilir. Müşteriler hiç yorulmadan almak istedikleri hizmet için web siteye girebilir ve gerekli işlemleri yapabilir. Ayrıca sorusu olan birçok müşteri de cevaplarını hızlıca bulabilir. Geleceğe dönük büyük adımlar atmak isteyen markaların kurumsal firma web tasarım ve kurumsal SEO çalışmalarını titizlikle yerine getirmelidir. Böylece hem firma adı farklı bir dünyaya giriş yapmış olur hem de firma adını dünyaya duyurabilir.

Aktif Kampanyalar
Antalya Cosmos Web Tasarım – SEO
Hizmet Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Ömer
  Ömer
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.